Komisie študijných odborov


Komisia študijného odboru masér:

Vedúci študijného odboru: PhDr. Mgr. Marta Výbohová
Členovia:

  • PhDr. Ivana Bernáthová
  • Bc. Petra Longauerová
  • Mgr. Norbert Holík
  • Mgr. Barbora Homolová
  • Mgr. Ondrej Hrašna
  • Andrej Kasarda
  • Mgr. Lucia Kavická
  • Mgr. Michaela Kučerová
  • MUDr. Mikuláš Krušpán, Csc.
  • Bc. Michal Navrátil
  • Mgr. Jana Osifová
  • MUDr. Ján Vladovič
  • PhDr. Mgr. Marta Výbohová

Komisia študijného odboru zdravotnícky asistent a zdravotnícky záchranár:

Vedúca študijného odboru: PhDr. Karin Sýkorová
Členovia:

  • PhDr. Katarína Francisciová
  • PhDr. Bibiana Chovancová
  • MUDr. Dušan Kapusta
  • PhDr. Monika Matošová
  • PhDr. Danka Messerschmidtová
  • PhDr. Miroslava Ružičková
  • Mgr. Martina Štibraná
  • Mgr. Alexandra Tauferová
  • Mgr. Renáta Vaníková
  • MUDr. Ján Vladovič
  • Mgr. Markéta Zádrapová

Komisia študijného odboru zdravotnícky laborant:

Vedúca študijného odboru: Mgr. Jana Žabková
Členovia:

  • Anna Ďurková
  • MUDr. Drahoslav Gábor
  • MUDr. Dušan Kapusta, PhD.
  • Mgr. Marta Martvoňová
  • PhDr. Zuzana Mydlová
  • Katarína Novická
  • RNDr. Elena Ollerová
  • MUDr. Mirko Peprný
  • Ing. Marián Pilko
  • Ing. Monika Repaská
  • Mgr. Zuzana Sámelová

Komisia študijného odboru farmaceutický laborant:

Vedúca študijného odboru:: Mgr. Mária Majerová
Členovia:

  • RNDr. Oľga Daxnerová, PhD.
  • PharmDr. Miloš Ďuriančík
  • Mgr. Viera Macková
  • PharmDr. Mária Gótsová
  • Mgr. Tomáš Adamec

Komisia všeobecnovzdelávacích humanitných predmetov:

Vedúci komisie všeobecnovzdelávacích humanitných predmetov: PhDr. Karol Kováč
Členovia:

  • Mgr. Terézia Čipková
  • Mgr. Slávka Dudášová
  • Mgr. Žaneta Hanzelyová
  • Mgr. Zuzana Huľuková
  • PhDr. Mária Ištóková
  • Mgr. Viera Kobelová
  • Mgr. Jana Kolláriková
  • Mgr. Simona Kovaľová
  • PaedDr. Žaneta Langošová
  • Mgr. Erika Lišaníková
  • PaedDr. Lenka Mališková
  • Ing. Edita Masná
  • Mgr. Ľubica Šebeňová
  • Mgr. Katarína Šimáková
  • PhDr. Ján Žilka

Komisia všeobecnovzdelávacích prírodovedných predmetov:

Vedúci komisie všeobecnovzdelávacích prírodovedných predmetov: Mgr. Erik Nechala
Členovia:

  • PaedDr. Ľubica Betková
  • Mgr. Ivan Bugáň
  • Mgr. Július Dobrý
  • Mgr. Ján Krafčík, PhD.
  • Ing. Iveta Nagyová, PhD.
  • Mgr. Anna Melichová
  • PaedDr. Michal Straka
  • Ing. Vladimíra Šebešová


↑ Na začiatok stránky